Ostatné

Jelenica syntetická malá 43x32cm/2,2mm s logom

Cena s DPH 1.40 EUR

Grand X Silikón s hubkou 100 ml

Silikon – silikónový olej s hubkou je určený na ošetrenie gumového tesnenia dverí a batožinového priestoru. Regeneruje gumové tesnenia a zabraňuje ich primŕzaniu, zlepeniu a popraskaniu vplyvom starnutia a oxidácie.

Cena s DPH 2.45 EUR

Gx Rozmrazovač skiel /Grand X/ 0,5L

Vysoko účinný prípravok na odstránenie námrazy zo skiel, svetlometov a spätných zrkadiel automobilov. Prípravok nastriekajte rovnomerne na sklo automobilu. Okamžite odstraňuje námrazu a ľad. Rozpustenú námrazu odstráňte škrabkou alebo zotrite handrou. Má výborné čistiace účinky a zabraňuje opätovnému zamŕzaniu. Nepoškodzuje lak, gumové a plastové časti karosérie.

Cena s DPH 2.50 EUR

GrandX Uvoľnovač skrutiek P326 /Rust Remover 450ml/

Špeciálny výrobok uvoľňujúci skorodované a zablokované mechanické časti. Dokonale preniká do spojov, ktoré nemožno rozobrať, pretože nie sú prístupné normálnemu mazaniu, alebo sú na miestach vystavených poveternostným vplyvom. Uvoľňuje silno skorodované časti, skrutky a pod. Po použití zabezpečí zníženie trenia a ochranu pred koroziou

Cena s DPH 1.95 EUR

GrandX GX-100 Viacúčelový sprej /maže a chráni/ 450ml

Cena s DPH 2,40 EUR

Grand X Doktor Motor 444 ml

DOKTOR MOTOR je prípravok najvyššej kvality, ktorý  môže byť použitý vo všetkých druhoch motorov – starých aj nových, dieselových, vznetových, LPG A CNG aj v motoroch s turbom. Je miešateľný so všetkými minerálnymi, polo syntetickými a syntetickými olejmi.

Tak isto sa môže použit v diferenciáloch a prevodovkách aj v tých, čo využívajú normu GL5.

DOKTOR MOTOR sa špeciálne odporúča pre motory pracujúce pod vysokou záťažou a v extrémnych podmienkach. Efektívne zvyšuje výkonnosť motora.

Obnovuje silu a akceleráciu. Použitie v novom motore slúši ako ochrana. Na základe jeho vlastností znižuje trenie a predlžuje životnosť motora.

Cena s DPH 2,20 EUR

Grand X Svieža klíma 150 ml

GRAND X Svieža klíma  – CleanAir moje auto, je efektívny osviežujúci a čistiaci prípravok pre prívod vzduchu klimatizácie a ventilačné systémy automobilov. Dezinfikuje a odstraňuje nepríjemné zápachy pochádzajúce z nečistôt a vlhkosti, zaisťuje sviežu vôňu vo vnútri vozidla.

Použitie: 

Naštartujte motor, klimatizáciu nastavte na maximálny výkon a prepnite cirkuláciu vzduchu na vnútorný obeh.

Cena s DPH 2,35 EUR

Utierka mikrofibra modrá 40x40cm /200g/ 10 ks SET

Utierka z mikrovlákna – bezšvová 

 • mäkké mikrovlákno SEAMLESS 
 • materiál: 70% polyester, 30% polyamid 
 • veľkosť: 40×40 cm 
 • hmotnosť: 320 gsm
 • štruktúra materiálu: froté 
 • teplota prania: do 40 ° C (nepoužívajte zmäkčovadlá tkanín) 

Použitie

 • leštenie vosku, po voskovaní, po nanášani tmelu 
 • leštenie po aplikácii Quick Detailer, Spray Wax atď.
 • odstránenie zvyškov pasty po oprave laku 
 • detailing interiéru  
 • leštenie plastov

Cena s DPH 0,60 EUR

Gx Start Plus 300 ml GrandX GRAN gx007

 Gx Start Plus 300 ml GrandX

START plusUľahčuje rýchly štart naftových a benzínových motorov:pri nízkych teplotách, vysokej vlhkosti vzduchu, nízkej kapacite akumulátora, poruche žhaviacich sviečok, nízkej kompresii, atď

Cena s DPH 1.65 EUR

GrandX GX-100 Viacúčelový sprej /maže a chráni/ 270ml

Cena s DPH 2.05 EUR

Grand X Kontakt sprej 400ml

Cena s DPH 2.50 EUR

GrandX Sprej na opravu pneumatík/Tire Doctor 450ml

Defekt Spray – Opraví a nafúkne pneumatiku ( s dušou aj bez duše ) v jednom úkone bez toho , aby ste sa zašpinili. Otvor ktorý vznikol v plášti utesní a súčasne pneumatiku dofúkne. Utesní defekt s poškodením do priemeru až 6mm. Neaplikujte v prípade veľkého poškodenia, prerezanie boku, prasknutej duše alebo v prípade poškodenie rafika. Slúži na dojazd do najbližšieho pneu-servisu.

Použitie:

Ak je to možné vyberte predmet , ktorý spôsobil prepichnutie. Otočte poškodenú pneumatiku ventilom nahor. Starostlivo naskrutkujte koncovku hadičky spreja na ventil pneumatiky a otočte sprej dnom nahor. Zatlačením tlačítka v hornej časti spreja začína naplňovanie pneumatiky. Pneumatika je utesnená a dofúkaná v priebehu minúty. Vyprázdnite celý obsah spreja do pneumatiky. Aby sa obsah rovnomerne rozptýlil v pneumatike je odporučené prejsť cca 5km rýchlosťou maximálne 35km/h.

POZOR výrobok nie je určený na opravu veľkých poškodení! Doporučujeme informovať pracovníka pneuservisu o použití tohto výrobku nakoľko sa jedná o vznetlivý plyn.

Cena s DPH 2,90 EUR

Pás 5T/9,5m+0,5m račňa ERGO

Cena s DPH 12,30 EUR