BALÍČEK

VLHČENÉ UTIERKY NA SKLO, Čistič na okná

VLHČENÉ UTIERKY NA SKLO – 24 ks
Rýchle čistenie skiel automobilov s použitím aj v domácnosti. Vhodné na čistenie aj iných lesklých alebo matných povrchov.
ČISTIČ NA OKNA 500 ml
Čistiaci prostriedok na sklo a zrkadlo. Odstraňuje mastnotu, smog, nikotín, hmyz a zvyšky vosku. Zanecháva dokonalý lesk bez šmúh a je príjemne parfumovaný. Čistiaca odmasťovacia pena má silné rozpúšťacie vlastnosti. Použitie: Naneste rovnomerne na akýkoľvek druh skla alebo zrkadla a potom dosucha vyutierajte suchou handričkou alebo hodvábnym papierom.
Čistiaci prostriedok na sklo a zrkadlo. Odstraňuje mastnotu, smog, nikotín, hmyz a zvyšky vosku. Zanecháva dokonalý lesk bez šmúh a je príjemne parfumovaný. Čistiaca odmasťovacia pena má silné rozpúšťacie vlastnosti. Použitie: Naneste rovnomerne na akýkoľvek druh skla alebo zrkadla a potom dosucha vyutierajte suchou handričkou alebo hodvábnym papierom.

CENA s DPH 4,50 EUR

Atas Plak Vanilka, VLHČENÉ PLAKOVÉ UTIERKY

Atas Plak Vanilka 750 ml Najpredávanejšie antistatické leštidlo s dlhotrvajúcimi účinkami. Jeho aplikáciou dodáte plastu lesk aj ochranný efekt voči UV žiareniu.

Okrem lesku zvýši ich odolnosť voči vode a obnoví farebný základ udržovaného materiálu. Je bez obsahu silikónového oleja.

PLAK veľmi dobre konkuruje domácim ošetrovacím prostriedkom na nábytok! Pre svoje antistatické účinky mimoriadne vhodný aj na údržbu PC!

Chcete rýchlejší spôsob konzervovania plastov? Použite jednorázové antistatické utierky PLAK navlhčené silikónom s príjemnou arómou. Jedna utierka zvládne jeden kompletný interiér. Pomôže rýchlo, pohodlne a jednoducho očistiť vnútorné, ale aj vonkajšie plastové, gumové alebo drevené časti automobilu.
VLHČENÉ PLAKOVÉ UTIERKY NA PALUBNÚ DOSKU 24KS
Utierky sú vhodné na použitie nie len v interiéri, ale aj na vonkajšie čistenie plastových, gumových častí automobilov. Nevhodné na volant, riadiacu páku a pedále(šmýka sa). Ideálne na použitie v kombinácii so sprejom PLAK. Dlhotrvajúci povrch bez prachu, zabraňuje vyblednutiu farieb, príjemne vonia. Pôsobí antistaticky.

CENA s DPH 5,60 EUR

VLHČENÉ UTIERKY A Univerzálny čistič interiéru

VLHČENÉ PLAKOVÉ UTIERKY NA PALUBNÚ DOSKU 24KS Vysoko účinné univerzálne čistiace utierky, ktoré bezpečne odmasťujú a odstraňujú nečistoty z plastových a gumených povrchov, skla, kovu, imitácie kože, mechanických dielov, smaltovaného, či lakovaného povrchu a iných materiálov. Výborné na čistenie textilných častí interiéru, nezanechávajú fľaky. Príjemne parfumované. Nepoužívať na volant alebo riadiacu páku.
Univerzálny čistič interiéru 500 ml
Účinná, univerzálna čistiaca pena na čistenie plastových a látkových častí interiéru a imitácií kože. Vlastnosti výrobku: Ľahko sa nanáša, má silné rozpúšťacie vlastnosti a jemnú vôňu.

UNIVERZÁLNE ČISTENIE

PRÍJEMNÁ VÔŇA

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA

Účinná, univerzálna čistiaca pena na čistenie plastových a látkových častí interiéru a imitácií kože. Vlastnosti výrobku: Ľahko sa nanáša, má silné rozpúšťacie vlastnosti a jemnú vôňu.
Použitie : Aerosól by mal mať izbovú teplotu. Pred použitím pretrepte. Aplikujte a nechajte pôsobiť 1–2 minúty. Nečistoty odstráňte čistou handričkou.

CENA s DPH 4,10 EUR

BALÍČEK COCKPIT SPRAY CITRON, JAHODA,VANILKA 500ML+MIKROUTIERKA

Sprej na čistenie, ochranu a skrášlenie palubnej dosky a iných plastových komponentov v aute. Vlastnosti výrobku: Má jemnú vôňu, čistiaci efekt a trvalý lesk. Pôsobí antistaticky. Obsahuje silikóny. Vhodná teplota pre použitie: 5 – 30 °C. Balíček obsahuje 1ks. sprej a 1ks. utierka.

CENA s DPH 4,30 EUR

Letná zmes do ostrekovačov lesné ovocie

Letná kvapalina do ostrekovačov lesné ovocie 5 l+ WUNDER-BAUM OSVIEŽOVAČ
Nová letná zmes do ostrekovačov, s príjemnou vôňou ovocia. Účinná letná zmes do ostrekovačov, ktorá odstráni aj zvyšky hmyzu. Použitie vám uľahčí nalievacie hrdlo, ktoré je súčasťou balenia.

CENA s DPH 2,70 EUR

PREMIUM ULTRA GMD 5W-30 5L + 1L zadarmo Motorový olej 5W30 5W-30

Viskozitná trieda:  SAE 5W-30
Výkonnostný profil:  API SN/CF, ACEA A3/B4, C3
Schválenia:  GM DEXOS, 2 MB 229.51, BMW LL-04, VW 502 00/505 00

Motorový olej vyrobený na báze 100% syntetickej technológie špeciálne vyvinutý pre najnovšiu generáciu benzínových a dieselových Opel/GM motorov vyžadujúcich normu GM dexos 2. Je spätne kompatibilný s motormi, ktoré vyžadujú normu oleja GM-LL-A-025/B-025.

KBÚ-DYNAMAX Ultra GMD 5W30 CLP2016
Tech. list-Dynamax Ultra GMD 5W30

CENA s DPH 24,95 EUR

GOLDLINE FS 0W-40 5L + 1L zadarmo

VISKOZITA: 0W-40
VÝKONNOSTNÝ PROFIL: ACEA A3/B4, API SN
SCHVÁLENIA: BMW LONGLIFE-01, RN700/RN710, VW 502 00/505 00, PORSCHE A40

Syntetický motorový olej pre benzínové a naftové motory s, alebo bez preplňovania a priameho vstrekovania. Je charakterizovaný vynikajúcimi vlastnosťami studeného štartu, minimalizáciou spotreby paliva, trenia a opotrebenia.

KBÚ-DYNAMAX Goldline FS 0W40 CLP2018
Tech. list-Dynamax Goldline FS 0W40

CENA s DPH 31,96 EUR

PREMIUM ULTRA PLUS PD 5W40 5L + 1L zadarmo

Viskozitná trieda:  SAE 5W-40
Výkonnostný profil: API SM/CF, ACEA A3/B4/C3
Schválenia:  MB 229.51, VW 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.51, Ford WSS-M2C917-A

Syntetický motorový DYNAMAX ULTRA PLUS PD je najviac doporučovaný pre najnovšiu generáciu vysoko zaťažovaných benzínových, LPG a dieselových motorov v osobných a ľahkých dodávkových automobiloch vyžadujúcich splnenie špecifikácie ACEA A3/B4 a ACEA C3 vrátane emisnej normy EURO IV.
Motorový olej DYNAMAX ULTRA PLUS PD je vysoko výkonný nízkoemisný syntetický celoročný motorový olej spĺňajúci požiadavky mid SAPS (Sulphated Ash, Phosphorus & Sulphur). Je vyrobený tak, aby predĺžil životnosť motora a životnosť zariadenia pre následnú úpravu výfukových plynov, ktoré používa posledná ge-nerácia benzínových a dieselových motorov u osobných automobilov. DYNAMAX ULTRA PLUS PD znižuje tvorbu popola v dieselových časticových filtroch (DPF).

KBÚ-DYNAMAX Ultra Plus PD CLP2018

Tech. list-Dynamax Ultra plus PD

CENA s DPH 26,95 EUR