0w20

Eneos Ultra 0W-20

CENA s DPH 7,29 EUR 1L

Pri kúpe 12ks. +1ks. zadarmo

CENA s DPH 26,75 EUR 4L +ALCO FILTER OLEJOVY ZADARMO

špecifikácie: API SN

ILSAC GF-5

CENA s DPH 369,30 EUR 4L + ČISTIČ BŔZD 12ks. TEXTAR zadarmo

Produktový list

ENEOS ULTRA 0W-20

Bezpečnostní list

ENEOS ULTRA 0W-20

V apríli 2000 schválilo japonske Ministerstvo pevniny, infraštruktúry, dopravy a turistiky systém „certifikátov nízkych emisií“ za účelom podpory užívanie automobilov so zníženými emisiami. V súlade s týmto ustanovením je odporúčané používať motorové oleje s nízkou viskozita v nízkoemisných vozidlách konštruovaných pre zlepšenie úspory paliva a šetrnosti k životnému prostrediu. Od prijatia tohto opatrenia stúpala výroba nízkoemisných vozidiel, ktoré sú teraz označené špeciálnymi nálepkami. ENEOS ULTRA 0W-20 je olej pre benzínové motory šetrný k životnému prostrediu, ktorý zaisťuje výnimočne dobrú ekonomiku prevádzky. Olej minimalizuje trenie v motore a má extrémne nízku viskozitu 0W-20 vďaka pridanému antifrikčnímu organickému molybdénu.

Nízka viskozita (0W-20) Olej ENEOS Ultra 0W-20 je zmesou vysoko výkonných syntetických základových olejov a optimalizovaných aditív, a preto poskytuje omnoho lepšiu teplotnú a oxidačnú stabilitu ako bežné motorové oleje. S pomocou inovatívneho zloženia dosahuje viskozity 0W20, a tým aj výrazné úspory paliva. Ďalšou jeho prednosťou je šetrnosť k životnému prostrediu.

Ultra nízka spotreba paliva Špeciálne zloženie aditív reaguje s kovovými povrchmi a vytvára olejový film aj pri medzných podmienkach, čím chráni motor pred opotrebením a poškodením. Vo výsledku tento olej minimalizuje trenie a mimoriadne znižuje spotrebu paliva.

Celková ochrana motora Aktívne čistiace látky (detergenty pre kovové povrchy a bezpopelné disperzanty) zabraňujú vzniku nečistôt a usadenín. Zaisťujú tak dlhšiu životnosť a lepšiu čistotu motora

Príslušné typy vozidiel Všetky japonské autá s benzínovými motormi (Všetky japonské vozidlá s benzínovými motormi sú výrobcom plnené olejom triedy SAE 0W-20). Benzínové motory, pre ktorých prevádzka sa odporúča viskozitnej stupeň SAE 0W-20. Upozornenie: Použitie tohto oleja v automobiloch konštruovaných pre použitie olejov s vyššou viskozitou môže spôsobiť nesprávnu cirkuláciu oleja, únik oleja a ďalšie problémy.

ENEOS Sustina 0W-20

CENA s DPH 12,66 EUR 1L

Pri kúpe 12ks. +1ks. zadarmo

CENA s DPH 48,55 EUR 4L + OLEJOVY MANN FILTER ZADARMO

špecifikácie: API : SN/RC

ILSAC : GF-5

Produktový list

ENEOS SUSTINA 0W-20

Bezpečnostní list

ENEOS SUTINA 0W-20

Olej ENEOS SUSTINA 0W-20 od renomovaného japonského výrobcu JXTG Nippon Oil & Energy Corporation je prevažne určený pre automobily produkujúce nízke emisie. Medzi hlavné prednosti tohto výnimočne kvalitného výrobku, ktorý sa vyrába zmiešaním základového oleja s ďalšími prísadami, patrí extrémne vysoký viskozitný index. A práve ten vychádza z kľúčových vlastností základových olejov W BASE založených na pôsobení uhľovodíkových molekúl, ktorých pôvodná kruhová štruktúra je modifikovaná do priamej línie. Výsledkom je vysoká viskozita aj pri relatívne nízkych teplotách, čo motoristi ocenia predovšetkým pri štartoch za studena. Ďalším benefitom W BASE technológie sú minimálne trecie straty motora a znížená spotreba paliva. Aj to je jeden z dôvodov, prečo výrobca odporúča motorový olej ENEOS SUSTINA 0W-20 najmä majiteľom moderných hybridných vozidiel a iných nízkoemisných automobilov.

Motorový olej ENEOS SUSTINA 0W-20 je vysoko výkonný plne syntetický motorový olej. Bol navrhnutý na to, aby kombinoval mimoriadnej čistiace účinky s dlhou životnosťou. Pre tieto účely ENEOS SUSTINA 0W-20 využíva nulovým aditíva vyladená patentovanou technológiou ZP k dokonalosti. Tieto prísady znižujú tvorbu kyseliny sírovej, čo umožňuje udržiavať motor čistejší aj pri zvýšených prevádzkových nárokoch. Celková redukcia nečistôt potom v konečnom dôsledku vedie k podstatne nižšiemu opotrebovaniu motora.

Príklady použiteľnosti:
Honda Civic, Jazz
Väčšina typov Lexusu (najmä hybridov)
Mazda benzínové motory
Mitsubishi Outlander
Nissan Note
Subaru Impreza, Outback
(všetky novšie) Suzuki: Ignis, Jimny, Splash, Swift, Vitara
(všetky nové) Toyota: Auris, Avensis, Aygo, C-HR, Corolla, GT86, Hiace, Hilux, IQ, Land Cruizer, Prius, Rav4, Urban Cruiser, Verso, Yaris