0w20

Eneos Premium Ultra 0W-20

Premium Ultra 0W-20 je ekologický syntetický motorový olej s extrémne nízkou viskozitou 0W-20 pre benzínové motory obsahujúce organický molybdén, ktorý minimalizuje trenie a umožňuje výnimočnú úsporu paliva. Tento olej je Továrenská náplň pre malolitrážne japonské motory. Vynikajúci pre prevádzku v mestskom cykle.
API: SN, ILSAC GF-5

Eneos Ultra-V 0W20

Tento mimoriadne pokrokový plne syntetický motorový olej s nízkou viskozitou je jedným z prvých najnovších olejov ENEOS na mieru, ktoré boli vyvinuté tak, aby vyhovovali osobitným požiadavkám výrobcov. Bol vyvinutý tak, aby držal krok s meniacimi sa požiadavkami na motory, znižoval emisie a zlepšoval životnosť a výkon motora. Obsahuje najvyššej úrovne plne syntetických základových olejov s vyhradeným aditív, to je moderná technológia, olej, určený pre najnovšie koncernových vozidiel, ktoré vyžadujú VW 508.00 a 509.00 Špecifikácie. Poskytuje vynikajúcu životnosť motora, vylepšenú čistotu piestov, ochranu pred kalovami a opotrebením. Vďaka technológii nízkej viskozity s vysokým indexom viskozity a prísadami s nízkym trením zaisťuje najvyššiu hospodárnosť paliva a znížené emisie, ktoré spĺňajú prísne európske normy.

Porsche : C20

VW : VW 508.00/509.00

ENEOS Sustina 0W-20

Plne syntetický olej, najmodernejšia technológia na zachovanie životnosti motora, a to aj pri športovom použití. Je vyvíjaný pomocou najmodernejších technológií ťažby ropy a je to konkurencie schopná ropa s najvyšším výkonom. Pre vysokovýkonné športové vozidlá, W Base, syntetický olej, technologicky vyvinutý konkurenčný olej. Dlhotrvajúci vysoko rýchlostný režim s vysokým zaťažením je ideálny na zadržiavanie olejových filmov a vysokú tepelnú toleranciu. Poskytuje vynikajúcu stabilitu pri vysokej teplote a oxidácii a znižuje možnosť koksovania. Chráni turbo a predlžuje tak jeho životnosť. Úplne syntetický.

S revolučnou technológiou ZP a novou odolnosťou proti opotrebeniu. Produkt neobsahujúci aditíva neobsahuje síru, takže možnosť poškodenia oleja je nízka a poskytuje vynikajúcu ochranu udržiavaním čistoty motora, s jedinečnou trvanlivosťou a mimoriadne dlhým intervalom výmeny oleja kvôli jeho extrémnej oxidačnej tolerancii.

Vlajkový produkt, ktorý sleduje najaktuálnejšie úspory energie a trendy v ochrane životného prostredia pred emisiami, ako je oxid uhličitý. Špeciálne navrhnutý pre nízkoemisné certifikované vozidlá pre bezkonkurenčnú úsporu paliva v priemysle a pre tých šetrných vodičov, ktorí hľadajú mimoriadny environmentálny výkon presahujúci všetky automobilové normy. Tento olej výrazne prispeje k technológiám šetriacim palivo výrobcom motorov pomocou nízkej viskozity a originálnych technológií vrátane základných olejov W BASE s vysokým indexom viskozity. Obzvlášť vhodný pre najnáročnejšie hybridné vozidlá
API SN / RC
ILSAC GF-5
Príklady použiteľnosti:
Honda Civic, Jazz
Väčšina typov Lexusu (najmä hybridov)
Mazda benzínové motory
Mitsubishi Outlander
Nissan Note
Subaru Impreza, Outback
(všetky novšie) Suzuki: Ignis, Jimny, Splash, Swift, Vitara
(všetky nové) Toyota: Auris, Avensis, Aygo, C-HR, Corolla, GT86, Hiace, Hilux, IQ, Land Cruizer, Prius, Rav4, Urban Cruiser, Verso, Yaris