0w30

ENEOS ULTRA-S 0W-30 C2 1L

CENA s DPH 10,00 EUR 1L

Pri kúpe 12ks. + 1ks. zadarmo

CENA s DPH 34,90 EUR 4L + OLEJOVY ALCO FILTER ZADARMO

CENA s DPH 447,90 EUR 4L + ČISTIČ BŔZD TEXTAR 12ks. ZADARMO

špecifikácie: ACEA C2

PSA B71 2312

Produktový list

ENEOS ULTRA S 0W-30

Bezpečnostní list

ENEOS ULTRA S 0W-30


ENEOS Premium Ultra S 0W30 C2 je prvotriedny, plne syntetický motorový olej vytvorený pre špičkový výkon najmodernejších dieselových motorov od popredných japonských výrobcov automobilov. Je tiež vhodný pre kórejské a európske benzínové aj dieselové pohonné jednotky, ktoré vyžadujú olej špecifikácie 0W30 C2. Úlohou tímu skúsených odborníkov, ktorí ho vyvinuli, bolo zabezpečiť lepšie úsporu paliva, vynikajúce čistenie a ochranu motora pred opotrebovaním pri studenom štarte. Plne syntetická technológia ENEOS presahuje požiadavky najprísnejších priemyselných noriem, ktoré stanovujú limity pre vypúšťanie čo najnižšieho množstva emisií. Olej zaručuje rýchle a stabilné mazanie aj výnimočne vysokú tepelnú stabilitu v širokom teplotnom rozmedzí. Obstojí aj v najnáročnejších jazdných podmienkach a pri predĺžených intervaloch výmeny oleja. Olej ENEOS Premium Ultra S 0W30 sa vyznačuje nízkym obsahom sulfátového popola, fosforu a síry (SAPS), čo je dôvod, prečo ho používajú najnovšie benzínové a dieselové motory so systémom pre znižovanie emisií.

Vylepšená úspora paliva a nízke emisie Motorový olej ENEOS Premium Ultra S 0W30 s nízkou viskozitou je vyrobený z najvýkonnejšieho, plne syntetického základného materiálu s starostlivo vybranou aditívne zmesí. Tento prevratný výrobok výrazne zvyšuje účinnosť motora, pomáha šetriť náklady na pohonné hmoty, s veľkou rezervou prekonáva priemyselné štandardy pre úsporu paliva a súčasne prispieva k zníženiu škodlivých výfukových emisií. Je navrhnutý ako olej pre továrenské plnenie najnovších dieselových motorov, ktoré sú montované do osobných automobilov, s cieľom splniť prísne emisné požiadavky.

Plne syntetický motorový olej s formulou na kontrolu usadenín a pre dlhšie intervaly výmeny oleja Odporúča sa najmä u najnovších dieselových motorov v japonských automobiloch vybavených filtrom spalín. Jeho primárnou úlohou je predísť znečistenia a nefunkčnosti filtrov. Olej dokáže zosilniť pôsobenie filtra pevných častíc a predĺžiť jeho životnosť tým, že bráni jeho predčasnému zaneseniu. Táto nová generácia olejov s nízkym obsahom SAPS zaručuje výnimočne dlhú životnosť motora a vďaka svojej extrémnej odolnosti proti oxidácii umožňuje mimoriadne dlhé intervaly výmeny oleja.

Výnimočná ochrana pri studenom štarte, vynikajúce čistota a predĺžená životnosť motora Jedinečné zloženie ENEOS Premium Ultra S 0W30 poskytuje neprekonateľnú ochranu pri studenom štarte motora, a to aj v extrémnych podmienkach. Táto ochrana je efektívna, rýchla a výrazne znižuje opotrebenie motora. Zloženie s nízkou viskozitou zaručuje vynikajúcu celkovú a dlhotrvajúcu lubrikáciu a čistotu motora pri všetkých jazdných režimoch a podmienkach vďaka výbornej tepelnej stabilite.

Príslušné typy vozidiel Používanie špičkového produktu ENEOS Premium Ultra S 0W30 je odporúčané pre najnovšie dieselové motory v japonských osobných automobiloch, SUV a úžitkových vozidlách s malým výkonom. Slúži predovšetkým automobilom vybavených katalyzátorom, DPF alebo filtrom sadzí, vrátane vysoko výkonných motorov s turbodúchadlom, so systémom priameho vstrekovania alebo viacnásobným vstrekovaním. Je tiež vhodný pre dlhšie intervaly výmeny oleja.