0w50

 ENEOS SUSTINA 0W-50

CENA s DPH 16,73 EUR 1L

Pri Kúpe 12ks. + 1ks. ZADARMO

špecifikácie: API SN

CENA s DPH 62,68 EUR 4L + OLEJOVY FILTER UFI ZADARMO

Produktový list

ENEOS SUSTINA 0W-50

Bezpečnostní list

ENEOS SUTINA 0W-50

ENEOS SUSTINA 0W-50 je najvýkonnejší plne syntetický motorový olej s širokým viskozitným rozsahom. Vyvinuli sme našu triedu „pre-racing“ pomocou technológie zero-weight a za použitia W-BASE a ZP (nulovým aditíva) technológia spoločnosti JX Nippon Oil & Energy pre udržanie výnimočne stabilné viskozity oleja pri širokom teplotnom rozsahu. Táto technológia umožňuje oleji SUSTINA zostať v tekutom stave aj pri nízkych teplotách, čím sa znižujú trecie straty motora a dochádza k zvýšeniu účinnosti paliva až o 2%. Tento olej sa hodí predovšetkým pre športové automobily s veľkým zdvihovým objemom motora a vozidlá s vysokým výkonom, ktoré sú v prevádzke po dlhú dobu vo vysokých teplotách a rýchlostiach – automobily s veľkým výkonom potrebujú vynikajúci tepelný odpor a oxidačnú stabilitu, ktorá je nevyhnutná pre ochranu rotora turbodúchadla, preto je práve tento olej najlepšou voľbou.

Plne syntetický olej pre benzínové motory Ak sú automobily s vysokým výkonom a veľkým zdvihovým objemom motora v prevádzke dlhšiu dobu vo vysokých teplotách a pri veľkej záťaži, potrebujú výnimočný tepelný odpor a oxidačnú stabilitu, akú môže poskytnúť len plne syntetický motorový olej. Pretože tento olej je 100% syntetický, má veľmi široký viskozitný rozsah, ktorý zaisťuje vynikajúce vlastnosti pri nábehu aj za nízkych teplôt počas zimného obdobia a pri vysokej rýchlosti a veľkej záťaži motora.

Neobyčajná oxidačná stabilita pri vysokých teplotách a odolnosť proti karbonizácii Tento olej s výnimočným zložením má nebývalú oxidačnú stabilitu aj pri vysokých teplotách a je odolný proti karbonizácii, čo je nevyhnutné pre ochranu rotorov turbodúchadla, ktoré pracujú pri vysokých teplotách a rýchlostiach.

Mimoriadna odolnosť proti opotrebovaniu hnacieho ústrojenstva a dokonalá čistota Udržuje silnú vrstvu oleja aj pri vysokých teplotách, rýchlostiach a záťažiach. Ochrana proti opotrebeniu je obzvlášť efektívne u hnacieho ústrojenstva ventilových rozvodov OHC, kde sú podmienky mazanie obzvlášť náročné. Tento motorový olej má tiež vynikajúcu tepelnú aj oxidačnú stabilitu, takže potláča vznik usadenín spôsobujúcich zadretiu motora a upchatiu čerpadla, čím udržuje motor dokonale čistý.

Spĺňa najnovšie normy API Vynikajúci výkon oleja ENEOS SUSTINA 0W-50 potvrdzuje certifikát SN špecifikácie, posledný normy stanovené Americkým ropným inštitútom.