10w30

ENEOS PRO 10W-30

CENA s DPH 7,50 EUR 1LPri kúpe 12ks. +1ks ZADARMO
CENA s DPH 24,25 EUR 4L

Produktový list

ENEOS PRO 10W-30

Bezpečnostní list

ENEOS PRO 10W-30

ACEA : API SM/CF

ENEOS Premium Plus 10W30 je vysoko výkonný motorový olej, určený špeciálne pre japonské a kórejské automobily. Bol vyvinutý s cieľom dosiahnuť vynikajúcu ekonomiku prevádzky a poskytnúť motora komplexnú ochranu pred škodlivými účinkami prerušované jazdy a chodu motora pri vysokých aj nízkych teplotách. ENEOS Premium Plus 10W30 je doporučený pre všetky zážihové motory (pre viac ventilovej motory a motory typu turbo, pre motory s katalyzátorom alebo bez katalyzátora). Nájde široké uplatnenie aj v prípade motorov na LPG a naftových motorov (vybavených turbodúchadlom alebo aj bez preplňovania), ktoré nájdeme pod kapotou osobných automobilov a ľahkých úžitkových vozidiel.

Úspora paliva a nízke emisie Univerzálny zloženie motorového oleja ENEOS Premium Plus 10W30 spĺňa všetky súčasné štandardy pre účinnosť paliva a nízke emisie naprieč všetkými typmi motorov v osobných automobiloch a v ľahkých úžitkových vozidlách.

Mimoriadna ochrana motora Inovatívna technológia lubrikácie, ktorú ENEOS Premium Plus 10W30 disponuje, ponúka komplexnú ochranu motora počas všetkých troch fáz jazdného cyklu – štart, zahrievanie a plný výkon pri bežnej jazde.

Menšie opotrebenie a čistý motor Vysoká úroveň detergence a disperzance minimalizuje tvorbu karbónových usadenín, ktoré vznikajú pri nízkych aj vysokých teplotách, a udržuje tak motor čistejší. Olej ENEOS Premium Plus 10W30 redukuje vznik usadenín a eliminuje viaznutia piestneho krúžku v motore, čím sa predlžuje životnosť pohonnej jednotky a jej komponentov.

Kompatibilný s tesnením Vďaka vysokej oxidačnej a tepelnej stabilite oleja ENEOS Premium Plus 10W30 zostávajú dôležitá tesnenia motora dlhodobo mäkká a pružná, čo významne obmedzuje priesak oleja.

Príslušné typy vozidiel Špičkový motorový olej ENEOS Premium Plus 10W30 bol navrhnutý špeciálne pre japonské a kórejské vozy; je vhodný aj pre americké a európske značky a všetky ďalšie typy vozidiel.