5w30

ENEOS HYPER MULTI 5W-30

ENEOS Premium Hyper Multi 5W30 je prémiový, vysoko výkonný plne syntetický motorový olej. Bol navrhnutý tak, aby udržiaval motory v najlepšom prevádzkovom stave. Poskytuje dokonalú ochranu pri širokom teplotnom rozpätí a za všetkých prevádzkových podmienok starším i moderným pohonným jednotkám. Mimoriadne ochrana voči opotrebovaniu, jeho skvelé čistiace účinky a vysoká úroveň lubrikačných vlastností sú dôvodom, prečo ENEOS Premium Hyper Multi 5W30 hravo prevyšuje priemyselné štandardy bežných motorových olejov.

Plne syntetický pre širokú škálu vozidiel ENEOS Premium Hyper Multi 5W30 je olej, na ktorého mimoriadnych vlastnostiach sa podieľajú najkvalitnejšie zmesi výkonných, plne syntetických základových olejov s starostlivo vybranými a vyváženými prísadami. Viskozitná trieda 5W30 patrí k tým najpopulárnejším, najčastejšie používaným a najviac odporúčaným pre európske, kórejské a americké vozy.Pravidelné používanie oleja ENEOS Premium Hyper Multi 5W30 zaistí najvyššie výkony, najlepšie čistiace účinky a mimoriadnu ochranu motorom širokej škály vozidiel, ktoré môžete na trhu nájsť.

Výhoda vysokého výkonu Olej ENEOS Premium Hyper Multi 5W30 bol špeciálne vytvorený pre použitie v rade automobilov jazdiacich na benzín aj naftu, či už ide o ľahké nákladné automobily, menšie dodávky či osobné vozy.V náročných prevádzkových podmienkach spoľahlivo podporuje odolnosť motora, predchádza jeho predčasnému opotrebovaniu a chráni ho pred poškodením, ktoré môže byť spôsobené častým ťažkým namáhaním. Je tiež vhodný pre motory, v ktorých je možné používať oleje s nízkym trením a s dynamickou HTHS (High Temperature High Shear) viskozitou pri predĺžených intervaloch výmeny oleja u vysoko výkonných motorov. Nadštandardné vlastnosti trenie oleja ENEOS Premium Hyper Multi 5W30 pomáhajú podstatným spôsobom vylepšiť ekonomiku prevádzky.

Predĺžená životnosť motora Plne syntetické zloženie oleja ENEOS Premium Hyper Multi 5W30 predchádza vzniku usadenín a nečistôt, poskytuje vynikajúcu lubrikáciu a ochranu proti opotrebeniu za všetkých prevádzkových podmienok, a to vrátane studených štartov a prevádzky pri vysokých teplotách. Vďaka mimoriadnej tepelnej a oxidačnej stabilite garantuje tento špičkový japonský výrobok 100% výkon po dobu dlhých intervalov výmeny oleja.

Príslušné typy vozidiel Olej ENEOS Premium Hyper Multi 5W30 je doporučený pre všetky typy moderných vozidiel vrátane tých, ktoré sú vybavené vysoko výkonnými zážihovými a vznetovými motormi s turbodúchadlom, kompresorom a viac ventilovým vstrekovaním. Svoje uplatnenie nájde v osobných vozňoch, vo vozňoch typu SUV, v ľahkých dodávkach aj v ľahkých nákladných automobiloch. Tento univerzálny motorový olej je špeciálne vytvorený pre kórejské, európske a staršie japonské vozidlá s benzínovými motormi a s naftovými motormi bez filtra pevných častíc. ENEOS Premium Hyper Multi 5W30 je možné použiť aj pre ďalšie vozidlá, ak úroveň výkonu a viskozity zodpovedá odporúčaniam výrobcu.

ENEOS HYPER 5W-30

ENEOS Premium Hyper 5W30 je moderný, plne syntetický motorový olej pre zážihové a vznetové motory v osobných a ľahkých úžitkových automobiloch, ktoré môžu (ale nemusia) byť vybavené katalyzátorom, filtrom sadzí, turbodúchadlom a systémom priameho vstrekovania paliva. Garantuje rýchlu a stabilnú lubrikáciu, vysokú teplotnú stabilitu pri podmienkach ťažkej prevádzky a v širokom spektre teplôt. Vďaka nízkemu obsahu SAPS je ENEOS Premium Hyper 5W30 vhodný pre všetky motory osobných áut európskych, amerických a japonských značiek. Zákazníci, ktorí sa pre ENEOS Premium Hyper 5W30 rozhodnú, s ním budú veľmi spokojní, lebo garantuje predĺžený interval výmeny oleja, prináša čistejšie spaľovanie, lepšiu úsporu paliva a v neposlednom rade i veľmi priaznivú spotrebu oleja a nízku produkciu emisií.

Plne syntetický motorový olej so zložením zabraňujúcim usadeninám Olej novej generácie s nízkym obsahom SAPS ponúka výnimočnú ochranu aj pri dlhších intervaloch výmeny oleja. ENEOS Premium Hyper 5W30 slúži ako účinná prevencia pred zanášaním filtra sadzí u automobilov spĺňajúcich normy Euro 4 značiek Mercedes-Benz, BMW a tiež u japonských vozidiel. Bráni skorému zaslepenie filtra pevných častíc, čím zlepšuje jeho činnosť a predlžuje mu životnosť.

Dlhší interval výmeny oleja ENEOS Premium Hyper 5W30 zaisťuje výnimočne dlhú životnosť motora a vďaka mimoriadnej odolnosti proti oxidácii umožňuje extra dlhý interval výmeny oleja (20 000 – 40 000 km).

Mimoriadna odolnosť voči opotrebovaniu a dokonalá čistota motora Japonský prémiový olej ENEOS Premium Hyper 5W30 udržuje silnú vrstvu oleja aj pri vysokých teplotách a rýchlostiach a tiež pri mimoriadnych záťažiach. Ochrana proti opotrebeniu, ktorú motora poskytuje, je obzvlášť efektívne u hnacieho ústrojenstva ventilových rozvodov typu OHC. Tento motorový olej má tiež vynikajúcu tepelnú aj oxidačnú stabilitu, čím eliminuje vznik usadenín spôsobujúcich zadretiu motora a upchatie čerpadla. ENEOS Premium Hyper 5W30 je garantom, že váš motor bude vždy dokonale čistý.

Príslušné typy vozidiel ENEOS Premium Hyper 5W30 je motorový olej určený pre zážihové a vznetové motory osobných áut a úžitkových vozidiel pre ľahký prevádzku, ktoré môžu (ale nemusia) byť vybavené katalyzátorom, turbodúchadlom, filtrom sadzí a systémom priameho vstrekovania paliva. Je tiež vhodný pre všetky automobily a úžitkové vozidlá pre ľahký prevádzku značiek Volkswagen, Seat, Audi, Škoda, BMW, Mercedes-Benz a značiek japonských výrobcov s normálnym intervalom výmeny oleja.