5w40

ENEOS HYPER 5W-40

CENA s DPH 7,80 EUR 1L

Pri kúpe 12ks. +1ks ZADARMO

ACEA : C3

FORD : WSS-M2C917A

BMW : LL-04

VW : 505.00/505.01

API : SN

MERCEDES BENZ : 229.51/229.31/229.52

GM : Dexos 2

RENAULT : RN0700/RN0710

Porsche : A40

CENA s DPH 29,84 EUR 4L

Produktový list

ENEOS HYPER 5W-40

Bezpečnostní list

ENEOS HYPER 5W-40

CENA s DPH 394,92 EUR 60L + ČISTIČ BŔZD TEXTAR 12 ks. ZADARMO

ENEOS Premium Hyper 5W40 je moderný plne syntetický motorový olej pre zážihové a vznetové motory osobných a úžitkových vozidiel pre ľahký prevádzku. Tieto vozidlá môžu (ale nemusia) disponovať katalyzátorom, filtrom pevných častíc či filtrom sadzí; môžu tiež byť vybavené turbodúchadlom a priamym vstrekovaním paliva. Olej ENEOS Premium Hyper 5W40 poskytuje záruku rýchle a trvalé lubrikácia a zaisťuje vysokú teplotnú stabilitu aj pri podmienkach ťažkej prevádzky v širokom teplotnom rozsahu. Vďaka nízkemu obsahu SAPS vyhovuje motorom všetkých európskych osobných vozidiel a umožňuje predĺžený interval výmeny oleja. Majiteľom týchto áut prináša čistejší spaľovanie, nižšiu spotrebu oleja a nižšiu úroveň emisií a tiež stojí za lepšie ekonomikou prevádzky. Použitie tohto oleja je odporúčané aj vozidlám vyrobeným pred platnosťou normy Euro 4.

Plne syntetický motorový olej so zložením zabraňujúcim usadeninám Tento olej novej generácie s nízkym obsahom SAPS predlžuje životnosť motora a spoľahlivo ho chráni aj pri dlhších intervaloch výmeny oleja. Bol prednostne vyvinutý pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá koncernu Volkswagen Group (Volkswagen, Audi, Seat a Škoda). Ďalšie motiváciou, ktorá viedla jeho tvorca, bolo vyvinúť ideálny produkt pre naftové motory Volkswagenu s technológiou vstrekovacie čerpadlo – tryska (PDI / Tdi s červeným D a i) a pre motory s predpísanými motorovými olejmi spĺňajúcimi normy VW 505.01. Vo vozidlách značky Mercedes-Benz a BMW, ktorých motory spĺňajú normy Euro 4, sa ENEOS Premium Hyper 5W40 úspešne používa proti zaneseniu filtra sadzí. Zamedzuje predčasnému upchatiu filtra pevných častíc, zlepšuje jeho výkon a predlžuje životnosť.

Dlhší interval výmeny oleja Veľkým prínosom oleja ENEOS Premium Hyper 5W40 je jeho nadštandardnú odolnosť voči oxidácii. Táto vlastnosť zaisťuje výnimočnú životnosť motora a extra dlhý interval výmeny oleja.

Mimoriadna odolnosť proti opotrebovaniu a čistota Tento špičkový výrobok umožňuje udržiavať silnú vrstvu oleja pri vysokých teplotách, rýchlostiach a nadmerných záťažiach. Olej ENEOS Premium Hyper 5W40 účinne chráni proti opotrebeniu najmä hnacie ústrojenstvo ventilových rozvodov OHC. Takisto vykazuje vynikajúcu tepelnú aj oxidačnú stabilitu, čím eliminuje vznik usadenín spôsobujúcich zadretiu motora a upchatie čerpadla. S olejom ENEOS Premium Hyper 5W40 bude váš motor vždy dokonale čistý.

Príslušné typy vozidiel Olej ENEOS Premium Hyper 5W40 je určený pre vodičov, ktorí do svojich vozidiel tankujú benzín, naftu alebo LPG. Motory týchto áut môžu (ale nemusia) byť vybavené turbodúchadlom, katalyzátorom, filtrom pevných častíc a systémom priameho vstrekovania paliva.

ENEOS SUSTINA 5W-40

CENA s DPH 14,20 EUR 1L

Pri kúpe 12ks. +1ks ZADARMO

ACEA C3

API SN

CENA s DPH 54,84 EUR 4L + OLEJOVY ALCO FILTER ZADARMO

Ultra moderné 100% syntetický motorový olej vyvinutý za použitia W-BASE a ZP (nulovým aditíva) technológia spoločnosti JX Nippon Oil & Energy pre udržanie výnimočne stabilné viskozity oleja pri širokom teplotnom rozsahu. Táto technológia umožňuje oleji SUSTINA zostať v tekutom stave aj pri nízkych teplotách, čím sa znižujú trecie straty motora a dochádza k zvýšeniu účinnosti paliva až o 2% v porovnaní s bežne dostupnými úspornými olejmi rovnakej viskozity. Vytvorené s pomocou revolučnej ZP technológie s novými chemickými prísadami neobsahujúcimi síru, ktoré chránia pred opotrebovaním. Práve absencia síry a kyslých vedľajších produktov zabraňuje degradácii oleja, poskytuje kvalitnú ochranu a udržuje motor čistý. Zaisťuje mimoriadne dlhú životnosť motora a predĺžené intervaly výmeny oleja vďaka výnimočnej oxidačnej stabilite.

Spĺňa najnovšie normy API ENEOS SUSTINA 5W40 je pre automobily s viskozitou 5W40 doporučenú výrobcom. Ide o vysoko výkonný motorový olej, ktorý sa používa v benzínových i dieselových motoroch spĺňajúcich normy SN / CF Amerického ropného inštitútu.

Spĺňa normy ACEA ENEOS SUSTINA 5W-40 spĺňa normy Európskej asociácie výrobcov automobilov (ACEA) A3 / B4-08, je teda vhodný predovšetkým pre európske automobily.

Kompatibilné aj s dieselovými motormi ENEOS SUSTINA 5W-40 spĺňa aj normy CF Amerického ropného inštitútu. Jedná sa o prvotriedne vysoko výkonný olej pre dieselové motory menších osobných vozidiel.