prevodove oleje

ENEOS ATF D-III

Syntetický olej pre automatickú prevodovku vyvinutý špeciálne pre nové (po roku 1997), ale aj staršie (automatické) prevodovky GM a Ford, rovnako ako pre prevodovky mnohých ďalších výrobcov motorov áut a úžitkových vozidiel pre ľahký prevádzku. Olej je tiež vhodný pre posilňovače riadenia, hydraulické systémy a rotačné vzduchové kompresory, kde je vyžadovaná extrémne dobrá fluidity za nízkych teplôt. Má veľmi vysoký viskozitný index a poskytuje ochranu proti korózii a tvorbe peny. Tiež má veľmi dobré vlastnosti proti oxidácii a opotrebovaniu. Tento olej poskytuje pohodlné radenie po studených štartoch a nenarúša tesnenia.
Vynikajúca odolnosť proti oxidácii a opotrebovaniu Tento olej má vysoký viskozitný index a poskytuje vynikajúcu ochranu proti korózii, tvorbe peny, oxidácii a opotrebovaniu.
pohodlné radenie Tento olej umožňuje pohodlné radenie po studených štartoch a umožňuje celkovo príjemný prevádzku.
Spĺňa najprísnejšie požiadavky Špecifikácie DEXRON III G sa líši od špecifikácie DEXRON III F dvoma dodatočnými testami, ako napríklad „test elektronicky riadené kapacitné spojky súdov (ECCC)“ a „test opotrebovania voľnobežky“. Trecie vlastnosti ENEOS Premium ATF DIII vyhovujú najmodernejším požiadavkám pri veľmi širokom teplotnom rozsahu. Olej pre automatickú prevodovku novej (po roku 1997), ale aj staršie (automatické) prevodovky GM a Ford, rovnako ako pre mnohé ďalšie prevodovky, posilňovača, hydraulické systémy a hydrodynamické meniče. Vhodné pre prevodovky nákladných áut, autobusov a pracovných strojov, kde je vyžadovaná kvapalina typu ALLISON C4. Hydraulické systémy, kde je vyžadovaná kvapalina typu GMDEXRON®- III.

CENA s DPH 8,25 EUR 1L
CENA s DPH 30,48 EUR 4L

Produktový list

ENEOS Premium ATF DIII

Bezpečnostní list

ENEOS Premium ATF DIII

GM DEXRON III (F and G)

Allison C-4

Ford MERCON

Daimler Chrysler 236.1 /5 /9

Voith G 607/ H55.6335.34v

ZF TE ML 03D/04D/09B/11A/14B/17C

MAN 339F / MAN 339 V1 a 339 Z1DEXRON II-E, II-D, B, AQ-ATF type AMERCON M2C 138-CJ, M2C 166-H

Caterpillar TO-2Renk Doromat

Volvo 97335 -12

ENEOS ATF DSG

Plne syntetická kvapalina do automatickej prevodovky s DCT (dvojspojková spojka) a DSG (robotická prevodovka), zaručuje zvýšenú úroveň ochrany prevodovky a vynikajúci výkon spojky. Poskytuje vynikajúcu tepelnú a oxidačnú stabilitu, dokonalú ochranu proti korózii pre prvky spojky. Poskytuje ľahké radenie rýchlostí v studených prevodoch.

VW : G 052 182 A2
VW : G 052 182
VW : G 052 529 A2
FORD : Ford WSS-M2C936A

CENA s DPH 10,53 EUR 1L
CENA s DPH 39,58 EUR 4L

ENEOS ECO ATF

ENEOS ECO ATF je úsporná nízkoviskozitní kvapalina pre automatické prevody pre vozidlá Toyota, Honda, Nissan, GM, Ford a i. Obsahuje prvotriedne základové oleje (s vylepšenou oxidačná a tepelnou stabilitou) a zlepšovač viskozitného indexu s nízkou molekulovou hmotnosťou (pre zvýšenú odolnosť proti strihovému namáhaniu a únave materiálu). ENEOS ECO ATF bol vyvinutý pomocou japonskej technológie pre zlepšenie úspory paliva v automatických prevodoch, pomoc pri zníženie energetických strát v dôsledku čerenie oleja v meniči momentu a redukciu brzdného odporu spojky bez zníženia prevencie únavy materiálu či odolnosti proti opotrebeniu.

Kompatibilný s bežnými i Slip-Lockup automatickými prevody ENEOS ECO-ATF je univerzálny kvapalina pre automatické prevody, ktorá môže byť použitá pre bežné automatické prevody aj pre čoraz populárnejšie prevody s kontrolným systémom slip-Lockup.

Skvelé trecie vlastnosti a ochrana proti chvenie Vďaka skvele vyváženej zmesi starostlivo vybraných prísad má ENEOS ECO-ATF skvelé trecie vlastností s mokrými spojkami a brzdami (vlastnosti, ktoré ovplyvňujú radenie automatickej prevodovky). Výsledkom je plynulé radenie bez trhania. Kvapalina má tiež vynikajúcu dlhotrvajúcu ochranu proti chveniu.

Vynikajúci kompatibilita s prevodovými materiálmi Modifikátory trenia a ďalšie prísady v ENEOS ECO-ATF boli starostlivo testované pre prvotriedne kompatibilitu s gumovými, nylonovými a plastickými materiálmi používanými v súčiastkach automatických prevodov.

Kvapalina pre automatické prevody prvotriedne kvalít Výborne vyvážená zmes vysoko výkonných základových olejov a starostlivo vybraných prísad použitých v ENEOS ECHO-ATF zaisťuje vynikajúci výkon v každej oblasti vyžadované automatickými prevody, vrátane obehových vlastností za nízkych teplôt, oxidačnej stability, ochrany proti opotrebeniu, strihové stability a prevencia penenie.

aplikácia

ENEOS ECO-ATF je kompatibilný so VŠETKÝMI japonskými vozidlami vybavenými automatickými prevody s meničmi momentu (okrem plynule meniteľných prevodov (CVT)). To zahŕňa bežné štvorrýchlostná automatické prevody so systémom slip-Lockup a piatimi a šiestimi rýchlostné automatické prevody. ENEOS ECO-ATF je kompatibilný so všetkými typmi gumových, nylonových a kaučukových materiálov používaných v mechanických častiach (rôzne druhy tesnenia, trecie materiály atď.) Bežne prítomných v automatických prevodoch. ENEOS ECO-ATF je kompatibilný s prevodmi vyžadujúcimi Toyota T-IV a WS, Honda Z1, Nissan Matic J a S, Mitsubishi / Hyundai / Kia SP-III, GM Dexron III a Ford Marcon (nie je kompatibilný s plynule meniteľným prevodom a automatickými prevody , ktoré sú odporúčané pre Ford Type F).

Príslušné typy vozidiel

Všetky automobily s automatickým prevodom s meničom momentu OKREM nasledujúcich: -Automobily s plynule meniteľným prevodom (CVT); -Automobily navrhnuté na oleja do automatickej prevodovky typu Ford F (vyrábané v roku 1986 alebo skôr); -Auto od iných ako japonských výrobcov, ktoré vyžadujú originálny oleja do automatickej prevodovky.

Toyota a Lexus ATF Type T, T-IV, WS
Nissan Matic Fluid D, J, K, S, W
Honda Ultra ATF, ATF Z-1
Mitsubishi ATF SP-II, ATF SP-III, ATF II, ATF AW, ATF SK
Mazda ATF Type-IV 9JWS 3317), ATF M-V
Subaru ATF, ATF 09119746
Suzuki ATF 5D06, ATF Type-IV (JWS 3309)
Hyundai SP-II, SP-III, ATF Type WS (NWS-9638), ATF Type T-IV (JWS 2209)
KIA Diamond SP-III

CENA s DPH 10,79 EUR 1L
CENA s DPH 41,12 EUR 4L