Super benzín aditiv VIF 500ml

Cena 8,30 s DPH  EUR

VIF Super Benzín Aditív je aditívum do benzínu, ktoré znižuje spotrebu o 5–7% vďaka obsiahnutej mazacej prísade. Ide o multifunkčnú prísadu do benzínu nielen pre všetky moderné motory s priamym vstrekovaním, ale aj pre staršie karburátorové motory, v ktorých rozpúšťa usadeniny a zaisťuje postupné vyčistenie karburátora a sacích ventilov. Protikorózny účinok zaisťuje ochranu palivového systému a udržuje maximálny výkon vašeho motora.

Ako VIF Super Benzín Aditív aplikovať:

Do nádrže vozidla najprv nalejte prípravok v pomere 1:1000 a následne natankujte benzín. Dôjde tak k rovnomernému premiešaniu prípravku. Pri viac koncentrovanom dávkovaní sa zvýši účinnosť pri odstraňovaní úsad v starších karburátorových motoroch.

Vlastnosti VIF Super Benzín Aditív:

  • Účinná multifunkčná prísada do všetkých druhov benzínu, ktorá obsahuje mazaciu prísadu znižujúcu spotrebu paliva v priemere o 4%.
  • Prípravok je určený pre moderné motory s priamym vstrekovaním paliva, ale aj pre staršie karburátorové motory.
  • Obsahuje zložky zosilňujúce rozpúšťanie usadenín zaisťujúce postupné vyčistenie karburátora a sacích ventilov u starších motorových vozidiel.
  • Prípravok poskytuje dokonalú ochranu celého systému proti korózii, udržiava maximálny výkon motora a neškodí katalyzátoru ani lambda sonde.
  • Je kompatibilný s bežnými motorovými olejmi, rôznymi druhmi benzínu a inými obvyklými aditívami.
  • Nemá negatívny vplyv na mieru opotrebovania žiadneho dielu benzínového motora, ani negatívne neovplyvňuje žiadne parametre v priebehu jeho prevádzky.

Bezpečnostný list produktu k stiahnutiu »»»TU«««