1L/0w-20

Eneos Ultra 0W-20  1L

 

KATALÓGOVÉ ČÍSLO:E.PU0W20/1

Mazací plán

CENA s DPH 6,50

ŠPECIFIKÁCIE A SCHVÁLENIA: 

  • Materiál : Full Synthetic
  • API : SN
  • Name : ENEOS Premium Ultra 0W-20
  • ILSAC : GF-5
  • Viskozita SAE : 0W-20

 

Popis

V apríli 2000 schválilo japonske Ministerstvo pevniny, infraštruktúry, dopravy a turistiky systém „certifikátov nízkych emisií“ za účelom podpory užívanie automobilov so zníženými emisiami. V súlade s týmto ustanovením je odporúčané používať motorové oleje s nízkou viskozita v nízkoemisných vozidlách konštruovaných pre zlepšenie úspory paliva a šetrnosti k životnému prostrediu. Od prijatia tohto opatrenia stúpala výroba nízkoemisných vozidiel, ktoré sú teraz označené špeciálnymi nálepkami. ENEOS ULTRA 0W-20 je olej pre benzínové motory šetrný k životnému prostrediu, ktorý zaisťuje výnimočne dobrú ekonomiku prevádzky. Olej minimalizuje trenie v motore a má extrémne nízku viskozitu 0W-20 vďaka pridanému antifrikčnímu organickému molybdénu.

Nízka viskozita (0W-20) Olej ENEOS Ultra 0W-20 je zmesou vysoko výkonných syntetických základových olejov a optimalizovaných aditív, a preto poskytuje omnoho lepšiu teplotnú a oxidačnú stabilitu ako bežné motorové oleje. S pomocou inovatívneho zloženia dosahuje viskozity 0W20, a tým aj výrazné úspory paliva. Ďalšou jeho prednosťou je šetrnosť k životnému prostrediu.

Ultra nízka spotreba paliva Špeciálne zloženie aditív reaguje s kovovými povrchmi a vytvára olejový film aj pri medzných podmienkach, čím chráni motor pred opotrebením a poškodením. Vo výsledku tento olej minimalizuje trenie a mimoriadne znižuje spotrebu paliva.

Celková ochrana motora Aktívne čistiace látky (detergenty pre kovové povrchy a bezpopelné disperzanty) zabraňujú vzniku nečistôt a usadenín. Zaisťujú tak dlhšiu životnosť a lepšiu čistotu motora

Príslušné typy vozidiel Všetky japonské autá s benzínovými motormi (Všetky japonské vozidlá s benzínovými motormi sú výrobcom plnené olejom triedy SAE 0W-20). Benzínové motory, pre ktorých prevádzka sa odporúča viskozitnej stupeň SAE 0W-20. Upozornenie: Použitie tohto oleja v automobiloch konštruovaných pre použitie olejov s vyššou viskozitou môže spôsobiť nesprávnu cirkuláciu oleja, únik oleja a ďalšie problémy.

Eneos Ultra 0W-20 Produktový list

ENEOS-PREMIUM-ULTRA-0W20-MSDS Bezpečnostní list

 

Eneos Ultra-V 0W-20 1L

 

 

KATALÓGOVÉ ČÍSLO: E.UV0W20/1

Mazací plán

CENA s DPH 9,00

ŠPECIFIKÁCIE A SCHVÁLENIA: 

  • Volkswagen VW 508 00 / 509 00,
  • Porsche C20

 

Popis

Tento mimoriadne pokrokový plne syntetický motorový olej s nízkou viskozitou je jedným z prvých najnovších olejov ENEOS na mieru, ktoré boli vyvinuté tak, aby vyhovovali osobitným požiadavkám výrobcov. Bol vyvinutý tak, aby držal krok s meniacimi sa požiadavkami na motory, znižoval emisie a zlepšoval životnosť a výkon motora. Obsahuje najvyššej úrovne plne syntetických základových olejov s vyhradeným aditív, to je moderná technológia, olej, určený pre najnovšie koncernových vozidiel, ktoré vyžadujú VW 508.00 a 509.00 Špecifikácie. Poskytuje vynikajúcu životnosť motora, vylepšenú čistotu piestov, ochranu pred kalovami a opotrebením. Vďaka technológii nízkej viskozity s vysokým indexom viskozity a prísadami s nízkym trením zaisťuje najvyššiu hospodárnosť paliva a znížené emisie, ktoré spĺňajú prísne európske normy.

Eneos Ultra V 0W-20

Eneos Ultra V 0W-20

 

 

ENEOS Sustina 0W-20 1L

 

KATALÓGOVÉ ČÍSLO: E.SU0W20/1

Mazací plán

CENA s DPH 9,90

ŠPECIFIKÁCIE A SCHVÁLENIA: 

  • SAE 0W-20
  • API SN / RC
  • ILSAC GF-5

 

Popis

Olej ENEOS SUSTINA 0W-20 od renomovaného japonského výrobcu JXTG Nippon Oil & Energy Corporation je prevažne určený pre automobily produkujúce nízke emisie. Medzi hlavné prednosti tohto výnimočne kvalitného výrobku, ktorý sa vyrába zmiešaním základového oleja s ďalšími prísadami, patrí extrémne vysoký viskozitný index. A práve ten vychádza z kľúčových vlastností základových olejov W BASE založených na pôsobení uhľovodíkových molekúl, ktorých pôvodná kruhová štruktúra je modifikovaná do priamej línie. Výsledkom je vysoká viskozita aj pri relatívne nízkych teplotách, čo motoristi ocenia predovšetkým pri štartoch za studena. Ďalším benefitom W BASE technológie sú minimálne trecie straty motora a znížená spotreba paliva. Aj to je jeden z dôvodov, prečo výrobca odporúča motorový olej ENEOS SUSTINA 0W-20 najmä majiteľom moderných hybridných vozidiel a iných nízkoemisných automobilov.

Motorový olej ENEOS SUSTINA 0W-20 je vysoko výkonný plne syntetický motorový olej. Bol navrhnutý na to, aby kombinoval mimoriadnej čistiace účinky s dlhou životnosťou. Pre tieto účely ENEOS SUSTINA 0W-20 využíva nulovým aditíva vyladená patentovanou technológiou ZP k dokonalosti. Tieto prísady znižujú tvorbu kyseliny sírovej, čo umožňuje udržiavať motor čistejší aj pri zvýšených prevádzkových nárokoch. Celková redukcia nečistôt potom v konečnom dôsledku vedie k podstatne nižšiemu opotrebovaniu motora.

Príklady použiteľnosti:
Honda Civic, Jazz
Väčšina typov Lexusu (najmä hybridov)
Mazda benzínové motory
Mitsubishi Outlander
Nissan Note
Subaru Impreza, Outback
(všetky novšie) Suzuki: Ignis, Jimny, Splash, Swift, Vitara
(všetky nové) Toyota: Auris, Avensis, Aygo, C-HR, Corolla, GT86, Hiace, Hilux, IQ, Land Cruizer, Prius, Rav4, Urban Cruiser, Verso, Yaris

ENEOS Sustina 0W-20

ENEOS Sustina 0W-20

OSOBNÝ ODBER ZDARMA
KOŠICKÝ KRAJ DOPRAVA ZDARMA
SKLADOM V EXTERNOM SKLADE