60L/0W-20

Eneos Ultra 0W-20 60L

 

 

KATALÓGOVÉ ČÍSLO: E.PU0W20/60

Mazací plán

CENA s DPH 279,90

ŠPECIFIKÁCIE A SCHVÁLENIA: 

  • Materiál : Full Synthetic
  • API : SN
  • Name : ENEOS Premium Ultra 0W-20
  • ILSAC : GF-5
  • Viskozita SAE : 0W-20

 

Popis

V apríli 2000 schválilo japonske Ministerstvo pevniny, infraštruktúry, dopravy a turistiky systém „certifikátov nízkych emisií“ za účelom podpory užívanie automobilov so zníženými emisiami. V súlade s týmto ustanovením je odporúčané používať motorové oleje s nízkou viskozita v nízkoemisných vozidlách konštruovaných pre zlepšenie úspory paliva a šetrnosti k životnému prostrediu. Od prijatia tohto opatrenia stúpala výroba nízkoemisných vozidiel, ktoré sú teraz označené špeciálnymi nálepkami. ENEOS ULTRA 0W-20 je olej pre benzínové motory šetrný k životnému prostrediu, ktorý zaisťuje výnimočne dobrú ekonomiku prevádzky. Olej minimalizuje trenie v motore a má extrémne nízku viskozitu 0W-20 vďaka pridanému antifrikčnímu organickému molybdénu.

Nízka viskozita (0W-20) Olej ENEOS Ultra 0W-20 je zmesou vysoko výkonných syntetických základových olejov a optimalizovaných aditív, a preto poskytuje omnoho lepšiu teplotnú a oxidačnú stabilitu ako bežné motorové oleje. S pomocou inovatívneho zloženia dosahuje viskozity 0W20, a tým aj výrazné úspory paliva. Ďalšou jeho prednosťou je šetrnosť k životnému prostrediu.

Ultra nízka spotreba paliva Špeciálne zloženie aditív reaguje s kovovými povrchmi a vytvára olejový film aj pri medzných podmienkach, čím chráni motor pred opotrebením a poškodením. Vo výsledku tento olej minimalizuje trenie a mimoriadne znižuje spotrebu paliva.

Celková ochrana motora Aktívne čistiace látky (detergenty pre kovové povrchy a bezpopelné disperzanty) zabraňujú vzniku nečistôt a usadenín. Zaisťujú tak dlhšiu životnosť a lepšiu čistotu motora

Príslušné typy vozidiel Všetky japonské autá s benzínovými motormi (Všetky japonské vozidlá s benzínovými motormi sú výrobcom plnené olejom triedy SAE 0W-20). Benzínové motory, pre ktorých prevádzka sa odporúča viskozitnej stupeň SAE 0W-20. Upozornenie: Použitie tohto oleja v automobiloch konštruovaných pre použitie olejov s vyššou viskozitou môže spôsobiť nesprávnu cirkuláciu oleja, únik oleja a ďalšie problémy.

Eneos Ultra 0W-20 Produktový list

ENEOS-PREMIUM-ULTRA-0W20-MSDS Bezpečnostní list

 

 

Eneos Ultra-V 0W-20 60L

 

 

KATALÓGOVÉ ČÍSLO: E.UV0W20/60

Mazací plán

CENA s DPH 440,90

ŠPECIFIKÁCIE A SCHVÁLENIA: 

  • Volkswagen VW 508 00 / 509 00,
  • Porsche C20

 

Popis

Tento mimoriadne pokrokový plne syntetický motorový olej s nízkou viskozitou je jedným z prvých najnovších olejov ENEOS na mieru, ktoré boli vyvinuté tak, aby vyhovovali osobitným požiadavkám výrobcov. Bol vyvinutý tak, aby držal krok s meniacimi sa požiadavkami na motory, znižoval emisie a zlepšoval životnosť a výkon motora. Obsahuje najvyššej úrovne plne syntetických základových olejov s vyhradeným aditív, to je moderná technológia, olej, určený pre najnovšie koncernových vozidiel, ktoré vyžadujú VW 508.00 a 509.00 Špecifikácie. Poskytuje vynikajúcu životnosť motora, vylepšenú čistotu piestov, ochranu pred kalovami a opotrebením. Vďaka technológii nízkej viskozity s vysokým indexom viskozity a prísadami s nízkym trením zaisťuje najvyššiu hospodárnosť paliva a znížené emisie, ktoré spĺňajú prísne európske normy

Eneos Ultra V 0W-20

Eneos Ultra V 0W-20

 

OSOBNÝ ODBER ZDARMA
KOŠICKÝ KRAJ DOPRAVA ZDARMA
SKLADOM V EXTERNOM SKLADE