20L/5W-30

ENEOS HYPER-B 5W-30 20L

 

 

Katalógové číslo: E.HB5W30/20

Mazací plán

CENA S DPH 120,90

ŠPECIFIKÁCIE SCHVÁLENIE  

 • ACEA C3,
 • API SN Plus,
 • Mercedes-Benz MB 229.52,
 • BMW LongLife LL-04

Popis

Tento olej predstavuje najnovšiu modernizáciu veľmi populárneho motorového oleja pre BMW LL-04 a najnovšie špecifikácie Mercedes- Benz MB 229.52. Špeciálne navrhnutý pre najširšiu škálu vozidiel od BMW a Mercedes-Benza je to vysoko výkonný, plne syntetický olej so zlepšeným environmentálnym výkonom, ktorý spĺňa najnovšie európske emisné predpisy. Tento motorový olej so stredným popolom je navrhnutý pre dlhú životnosť a najvyššiu účinnosť recirkulačných systémov výfukových plynov v motoroch vyžadujúcich normy BMW LL-04 a ACEA C3, ponúka zvýšenú životnosť pre DPF a TFC a poskytuje výhody úspory paliva. Vďaka výskumu automobiliek sa v posledných rokoch emisie škodlivého plynu znížili o polovicu. Výrobcovia prémiových automobilov, ako sú BMW a Mercedes-Benz, neustále pracujú na ďalšom znižovaní úrovní emisií. Jedným z hlavných ťahov tejto politiky je postupné vybavenie vozidiel s radom novými technológiami pri používaní vysokovýkonných a nízkoemisných motorových olejov. Cieľom je zvýšiť výkon a zároveň znížiť emisie a spotrebu paliva.

Produktový list ENEOS HYPER-B 5W-30

Bezpečnostní list ENEOS HYPER-B 5W-30

 

 

ENEOS HYPER 5W-30 20L

 

 

Katalógové číslo: E.H5W30/1, E.PH5W30/20

Mazací plán

CENA S DPH 119,60

ŠPECIFIKÁCIE SCHVÁLENIE  

 • Material : Full Synthetic
 • API : SN/SM/CF
 • ACEA : C3
 • BMW : LongLife 04
 • Name : ENEOS Premium Hyper 5W-30
 • viskozita SAE : 5W30
 • VW/PORSCHE : 505 00/505 01/502 00
 • MERCEDES BENZ : MB 229.51 & 229.31
 • GM : Dexos 2
 • objem : 1L

Popis

Ultramoderný, plne syntetický, vysokovýkonný všestranný motorový olej pre benzínové a naftové motory v širokej škále automobilov a ľahkých úžitkových vozidiel vybavených katalyzátorom alebo bez katalyzátora, sadzových filtrov, turbodúchadlom nabitých a systémami priameho vstrekovania. Navrhnuté s vysoko výkonným aditívnym balením v kombinácii s pokročilou technológiou plne syntetických základných olejov, zaručuje rýchle a stabilné mazanie a vysokú tepelnú stabilitu v ťažkých podmienkach v širokom teplotnom rozsahu. Tento olej Mid-SAPS pokrýva požiadavky hlavných európskych, amerických a japonských výrobcov a zabezpečuje predĺžený interval odtoku, čistejšie spaľovanie, zvýšenú spotrebu paliva, nízku spotrebu oleja a nízke úrovne emisií. Vďaka plne syntetickej technológii prekonáva minerálne mazivá v náročnejších podmienkach a zaisťuje vynikajúcu ochranu vo všetkých klimatických podmienkach a cestných podmienkach. Vhodné pre vozidlá koncernu Volkswagen s normálnymi intervalmi odtoku a pre vozidlá BMW, Mercedes-Benz, GM, Japonské a Kórejské vozidlá s predĺženými intervalmi odtoku.

Produktový list ENEOS HYPER 5W-30

Bezpečnostní list ENEOS HYPER 5W-30

 

 

ENEOS HYPER S 5W-30 20L

 

 

Katalógové číslo: E.HS5W30/20

Mazací plán

CENA S DPH 126,95

ŠPECIFIKÁCIE SCHVÁLENIE  

 • ACEA : C2 (10), A1/B1 (10), A5/B5(10)
 • API : SN / SM / CF, PSA B71 2290

Popis

ENEOS HYPER-S 5W-30 je vysoko výkonný plne syntetický motorový olej vyrobený z vysoko kvalitných základných olejov a špičkových prídavných látok určených najmä pre benzínové a naftové motory v osobných automobiloch a ľahkých úžitkových vozidlách vybavených najnovšími systémami regulácie výfukových emisií a s katalyzátorom alebo bez neho pre preplňované a priame vstrekovacie systémy. Tento olej zaručuje vynikajúcu spotrebu paliva a vynikajúci výkon opotrebenia a kontroly kalu. Ponúka stabilné mazanie a vysokú tepelnú stabilitu v širokom teplotnom rozsahu. Táto olejová technológia strednej strednej saps poskytuje vynikajúcu čistotu motora, čo vedie k zvýšenému výkonu motora a ochrane aj pri extrémnych jazdných podmienkach a vysokých teplotách. Navrhnuté pre moderné technológie motorov od Toyoty, Hondy a ďalších japoncov, ako aj kórejských, európskych a amerických OEM vyžadujúcich štandardné oleje ACEA C2.

Bezpečnostní list ENEOS HYPER S 5W-30

Produktový list ENEOS HYPER S 5W-30

 

 

ENEOS HYPER R 5W-30 20L

 

 

Katalogové číslo: E.HR5W30/20

Mazací plán

CENA S DPH 128,95

ŠPECIFIKÁCIE SCHVÁLENIE  

 • ACEA C4
 • Renault RN0720
 • Mercedes Benz MB 229.51/226.51

Popis

Tento ultra pokročilý plne syntetický olej s nízkou viskozitou je navrhnutý pre najnovšie motory Renault a je jedným z najnovších olejov ENEOS vyrobených tak, aby spĺňali špeciálne požiadavky výrobcov. Bol vyvinutý tak, aby držal krok s meniacimi sa požiadavkami motorov, znížil emisie a zlepšil životný cyklus a výkon motora. Formulovaný s vysoko syntetickými základnými olejmi s vyhradeným aditívnym balením, ide o exkluzívny produkt pre pokročilú technológiu, určený pre najnovšie vozidlá Renault vyžadujúce špecifikáciu RN17. Poskytuje vynikajúcu životnosť motora, zvýšenú čistotu piestov, ochranu pred kalom a opotrebením. Vďaka technológii nízkej viskozity s vysokým indexom viskozity a prísadami s nízkym trením zabezpečuje najvyššiu spotrebu paliva a znížené emisie, aby spĺňala prísne európske normy.

Produktový list ENEOS HYPER R 5W-30

Bezpečnostní list ENEOS HYPER R 5W-30

 

 

ENEOS ULTRA 5W-30 20L

 

 

Katalógové číslo: E.U5W30/20

 

Mazací plán

CENA S DPH 136,80

ŠPECIFIKÁCIE SCHVÁLENIE

 • VW/PORSCHE : 504 00 / 507 00
 • ACEA : C3 (10)
 • MERCEDES BENZ : MB 229.51, 229.31
 • BMW : LongLife 04
 • Porsche : C30
 • API : SN

Popis

Ultramoderný, plne syntetický, vysokovýkonný motorový olej pre motory koncernu Volkswagen, ktorý vyžaduje špecifikáciu LongLife 504.00 pre benzín alebo 507,00 pre naftu. Špecifikácia LongLife spĺňa vývoj nových motorov Volkswagen bez stanoveného režimu servisných intervalov, pričom využíva sofistikovaný systém WIV na volanie po servise v závislosti od štýlu jazdy a podmienok, v ktorých sa vozidlo používa. Tieto motory používajú vstavané senzory, ktoré neustále monitorujú kvalitu a hladinu oleja, čo umožňuje spoľahlivé a sebavedomé motorovanie s predĺženým servisným intervalom (v závislosti od jazdných podmienok). Skupina Volkswagen používa od 1. januára 2006 servisný režim LongLife.

Produktový list ENEOS ULTRA 5W-30

Bezpečnostní list ENEOS ULTRA 5W-30

 

 

OSOBNÝ ODBER ZDARMA
KOŠICKÝ KRAJ DOPRAVA ZDARMA
SKLADOM V EXTERNOM SKLADE