K2 Suché mazivo na reťaze

K2 Suché mazivo na reťaze – 75 ml

 

 

Výrobca K2
TecDoc® číslo W141
Centrálny sklad       0 ks
Distribučný sklad> 5 ks

 

K2 Suché mazivo na reťaze – 500 ml

Výrobca K2
TecDoc® číslo W140
Centrálny sklad       0 ks
Distribučný sklad> 5 ks

 

 

Vysokoúčinné mazivo určené na mazanie reťazí a hnacích kolies cestných motocyklov. Vďaka svojim mazacím a penetračným vlastnostiam preniká do všetkých medzier, čím chráni reťaz a ozubené kolesá pred predčasným opotrebovaním. Dá sa použiť na všetky typy reťazí, x-krúžok, O-krúžok, z-krúžok atď.

Najväčšou výhodou suchého maziva na reťaz K2 je, že je v čase aplikácie tekuté, takže preniká do všetkých častí reťaze. Po cca 30 minútach však vychladne a zanechá transparentnú mazaciu a ochrannú vrstvu. Táto vrstva extrémne pevne priľne k reťazi, takže z nej počas jazdy neopadáva. Motocykel zostáva čistý a intervaly mazania sa môžu predĺžiť, pretože mazivo zostáva na svojom mieste, namiesto toho, aby striekalo na komponenty, ako sú kolesá a kyvné rameno.

Frekvencia mazania reťaze závisí od podmienok, v ktorých sa motocykel pohybuje (dážď, prach, piesok, teplo). Reťaz odporúčame premazávať každých 400-500 km. Tento interval sa však môže predĺžiť alebo skrátiť v závislosti od stavu vozovky.

Návod na použitie:

Pred použitím dobre pretrepte. Naneste rovnomerne na vnútornú stranu celej reťaze. Pred pokračovaním v jazde počkajte približne 30 minút. V prípade potreby utrite prebytočný tuk mäkkou handričkou. V závislosti od podmienok odporúčame premazať reťaz motocykla každých 400 – 500 km.

 

OSOBNÝ ODBER ZDARMA
KOŠICKÝ KRAJ DOPRAVA ZDARMA