K2 W139 Syntetické mazivo pre reťaze

K2 W139 Syntetické mazivo pre  reťaze 250ml

 

 

Výrobca K2
TecDoc® číslo W139
Centrálny sklad       0 ks
Distribučný sklad> 5 ks

 

K2 W141 Syntetické mazivo pre  reťaze 400ml

 

Výrobca K2
TecDoc® číslo W143
Centrálny sklad       0 ks
Distribučný sklad> 5 ks

 

K2 W139 SYNTETICKÝ TUK NA REŤAZE 250ML Predmetom ponuky je: K2 syntetické mazivo na reťaz Ponuka platí pre množstvo: 1 kus Katalógové číslo: W139 Stav: Originálny tovar, úplne nový a zabalený Technické informácie pre W139 Kapacita: 250 mililitrov

Účel: Motocykle, bicykle, stroje atď.

K2 SYTNETIC CHAIN ​​​​GREASE je profesionálne aerosólové mazivo. Po nanesení okamžite prenikne do všetkých medzier v reťazi a následne zhustne a vytvorí dlhotrvajúcu, priesvitnú vrstvu odolnú voči oderu, oplachovaniu, soli a nepriaznivým poveternostným vplyvom. Má výbornú priľnavosť, vďaka čomu nehádže pri vysokých otáčkach. Je antikorózny, znižuje prácu a znižuje trenie, čím zvyšuje životnosť reťaze a ozubených kolies. Určené pre všetky typy motocyklových reťazí, reťazí bicyklov, reťazových píl a priemyselných strojov. Bezpečné pre X-krúžky a O-krúžky. Má vynikajúcu odolnosť voči vysokým teplotám. Špeciálne odporúčané pre spojkové reťaze plochodrážnych motocyklov.

Spôsob použitia

1. Naneste na vnútornú stranu čistej reťaze.

2. Pre najlepšiu životnosť maziva nechajte reťaz namazanú niekoľko hodín po namazaní. Na čistenie reťaze odporúčame čistič bŕzd K2. Vyberte si diely podľa katalógu TecAlliance, katalógu ASO VIN Dátum v zátvorke udáva celkové roky výroby daného modelu auta. Toto nie sú konkrétne roky používania dielov v tomto aute. Výrobca mohol použiť 2 alebo viac rôznych typov v rovnakých rokoch. Ak si nie ste istý zhodou dielu podľa veľkosti a katalógového čísla, konzultujte nákup správou predajcovi. Dosadnutie dielov by sa malo skontrolovať podľa čísla podvozku VIN. Ak si nie ste istí, pred kúpou porovnajte rozmery dielov s dielmi namontovanými na vašom aute, pretože zobrazený výskyt by nemal byť považovaný za jediný zdroj informácií pri výbere náhradných dielov.

OSOBNÝ ODBER ZDARMA
KOŠICKÝ KRAJ DOPRAVA ZDARMA