KABÍNOVÝ FILTER ALCO

Z roka na rok narastá doprava a v dôsledku nárastu prichádza k zhoršovaniu úrovne znečistenia. Preto sme vystavení mnohým znečisťujúcim látkam, ktoré sa dostávajú do kabíny auta cez klimatizaciu a vykurovanie. Znečistený vzduch obsahuje veľké množstvo prachu, peľu, sadzí a iných častíc, ako aj zdraviu škodlivých plynov. Vysoká koncentrácia znečisťujúcich látok vo vzduchu môže viesť k únave, bolestiam hlavy, nevoľnosti a alergickým reakciám. Filtre, ktoré neboli včas vymenené, môžu tiež spôsobiť zhoršenú viditeľnosť vo vnútri vozidla v dôsledku zahmlievania okien, čo zvyšuje riziko nehôd.

KABÍNOVÉ FILTRE ALCO

V katalógu firmy sa nachádza viac ako 300 filtrov pre osobné autá, dodávky a nákladné vozidlá a každý rok pribúdajú nové diely.

Na výrobu filtrov sa používajú filtračné médiá, ktoré dokážu odpudzovať vlhkosť a zachytávať škodlivé častice s veľkosťou až 0,3 mikrónu. Používajú sa aj médiá s aktívnym uhlím, ktoré zadržiavajú škodlivé výfukové plyny, nečistoty a prach, ako aj vysoké koncentrácie ozónu a držia nepríjemné pachy mimo kabíny vozidla. Kabínové filtre ALCO používajú netkané materiály, ktoré sú prírodné a neobsahujú chemickú impregnáciu a zápach. V súčasnosti existujú dva typy kabínových filtrov:

  • Peľové filtre: Na účinnú ochranu pred prachom, peľom, sadzami a inými časticami nečistôt
  • Filtre s aktívnym uhlím: Na dodatočnú ochranu pred nepríjemnými zápachmi a škodlivými plynmi.

 

ALCO FILTER MS-6365

Parametre a špecifikácie

ALCO FILTER MS-6365

 

Filter vnútorného priestoru ALCO FILTER MS-6459C

Parametre a špecifikácie

Filter vnútorného priestoru ALCO FILTER MS-6459C