Millers Oils

Anglická rodinná spoločnosť Millers Oils Ltd. vyrába od roku 1887 vysoko kvalitné oleje, mazivá, aditíva pohonných hmôt a ďalšie špeciálne prípravky pre širokú škálu aplikácií v motorizmu a priemysle. Po celú dobu existencie preukazuje talent pre inovatívne riešenia a prvenstvo v odbore, keď u mnohých produktov používa PAO a 3esterové základové oleje alebo revolučný nanočastice.

Spoločnosť Millers Oils Ltd. kladie silný dôraz na osobné a spoľahlivé služby zákazníkom, spolu s povestnou excelentnou kvalitou. Vďaka stálym investíciám do vývoja produktov, najvyššej úrovni používanej technológie a systému výstupnej kontroly kvality náleží výrobky Millers Oils k najpokrokovejším na svete.

Všetky produkty sú vyvinuté, vyrobené a balené v jedinom závode Millers Oils v Anglicku a jedná sa tak o originály firmy Millers Oils Ltd. Spoločnosť A-SHIFT s.r.o. je jediným výhradným autorizovaným dovozcom produktov Millers Oils do ČR i SR a ponúka Vám tak zaručene originálny produkciu dodávanú priamo z jediného výrobného miesta Millers Oils, mesta Brighouse v grófstve West Yorkshire.

Oleje Millers Oils sú používané vo World Rally Championship, World Superbike Championship, World Rallycross Championship, závodoch typu Dakar a ďalších extrémnych aplikáciách, kde dokazujú svoju excelentnú kvalitu a výkonnosť. Práca na high-endových produktoch pre pretekárske tímy prispieva vďaka použitiu inovatívnych technológií k razantnému pokroku a maximálnej kvalite aj u produkcie olejov pre každodenné civilné použitie.